Moje konto

OptiGrund E.L.F 10l.

Cena

138 PLN netto / szt.
169.74 PLN brutto / szt.

Dostępność

Na zamówienie
szt.

Specyfikacja_produktu

Specjalny środek gruntujący na bazie SilaCryl, głęboko wnikający w podłoże i hydrofobizujący powierzchnię. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz.

Zastosowanie

Specjalny środek gruntujący do egalizacji lekko piaszczących, silnie chłonnych, porowatych zewnętrznych tynków i powierzchni betonowych. Wewnątrz do gruntowania płyt gipsowo-kartonowych i gipsowych pod późniejsze powłoki z farb dyspersyjnych, silikonowych i polimerowych.

Może być stosowany także pod tynki wewnętrzne np. Caparol Interior. Silnie chłonne podłoża należy wtedy zagruntować środkiem Caparol OptiGrund E.L.F następnie nanieść obrzutkę i wykonać tynk np. Caparol Interior.

Można go stosować również w pomieszczeniach o niedostatecznej wentylacji, a także w pomieszczeniach przeznaczonych do produkcji oraz składowania artykułów spożywczych i używek. Dzięki technologii SilaCryl, doskonale wnika w podłoże i hydrofobizuje powierzchnię. Dodatek specjalnych cząsteczek świecących na niebiesko-fioletowo w ultrafiolecie umożliwia sprawdzenie poprawności gruntowania, nawet po nałożeniu warstwy malarskiej. Wystarczy w tym celu delikatnie zdrapać warstwę farby i oświetlić to miejsce światłem ultrafioletowym.

Właściwości

O słabym, neutralnym zapachu, bezrozpuszczalnikowy, wzmocniony siloksanami, hydrofobizuje podłoże, dostarczany w stanie gotowym do użycia, łatwy w użyciu.

Spoiwo

Modyfikowana silikonem, wodna żywica akrylowa – hydrozol.

Wielkość opakowań

1 l, 5 l, 10 l

Barwa

Niebieska transparentna.

Składowanie

Przechowywać w chłodnym miejscu w temp. powyżej 0°C.

Gęstość

około 1,02 g/cm3