Moje konto

Drzwi

Sortuj wg    
Sortuj wg    

Drzwi

Dział Drzwi i Paneli znajduje się w oddziale firmy przy ul. Góreckiej 19, czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 Zapraszamy do odwiedzin naszego oddziału lub kontakt: drzwi@budchem.com.pl

Oferujemy szeroką gamę wzorów i kolorów wysokiej klasy drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, przy zachowaniu najważniejszych aspektów użyteczności, dźwiękoszczelności i energooszczędności. Zakup drzwi to inwestycja na długie lata, więc nie warto podejmować ryzyka. Polecamy wybór najlepszych drzwi: PORTA, POL-SKONE, GERDA, KMT, CAL, DRE. Modele drzwi wymienionych producentów prezentują najnowsze osiągnięcia w stylistyce, wzornictwie i technologii. Na pewno spośród wielu propozycji wybiorą Państwo idealne drzwi dla swojego domu. Aby ułatwić Państwu to zadanie świadczymy usługi z zakresu wyceny, pomiaru oraz montażu. 

UWAGA! Każdy produkt znajdujący się w ofercie producentów wymienionych na naszej stronie internetowej może być dla Państwa dostępny. Dzięki naszej bezpośredniej współpracy z producentami oferujemy dobre marki w przystępnych cenach.
Marki w naszym asortymencie
Cal
Dre
Gamet
Gerda
KMT Stal
POL-SKONE
Porta Drzwi
VDS