Moje konto

Producenci

 • FARBY CAPAROL

  FARBY CAPAROL

  Firma Caparol jest marką zajmującą się produkcją farb oraz systemów ociepleń. Produkowane przez przedsiębiorstwo produkty stosują wykonawcy nie tylko na terenie Polski czy Europy, ale na całym świecie. W ofercie firmy znajdują się farby, kleje, systemy izolacji cieplnej, systemy akustyczne, materiały do profesjonalnej konserwacji oraz renowacji zabytków, a także produkty do naprawy i ochrony betonu. Dyspersyjne farby Caparol są pierwszymi tego typu farbami na świecie. Co więcej firma ta jako pierwsza na świecie rozpoczęła produkcję farb elewacyjnych tego typu.

   
 • NARZĘDZIA DEWALT

  NARZĘDZIA DEWALT

  DeWalt jest to działający od 1924 roku amerykański producent elektronarzędzi oraz odzieży ochronnej. Firma specjalizuje się przede wszystkim w produkcji maszyn do obróbki drewna i metalu. Dzięki innowacyjnemu podejściu jest obecnie jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się marek w branży. Elektronarzędzia DeWalt cechuje funkcjonalność, wytrzymałość i precyzja. W ofercie znajdują się m.in. urządzenia do wiercenia, kucia, szlifowania, frezowania, piłowania, a także maszyny do prac ogrodowych.

   
 • NARZĘDZIA BOSCH

  NARZĘDZIA BOSCH

  Bosch jest niemiecką firmą o bogatej działalności. Podstawowymi działami firmy jest Technika motoryzacyjna, Przemysłowa oraz Elektronarzędzia i sprzęt gospodarstwa domowego. To światowy lider w produkcji elektronarzędzi, osprzętu i narzędzi pomiarowych. Swój sukces zawdzięcza stałemu dążeniu do innowacji i rozwoju wytwarzanych sprzętów. Oferowane przez niemiecką markę produkty słyną z wysokiej jakości oraz niezawodności. Narzędzia Bosch są stosowane i doceniane przez profesjonalne firmy, a także majsterkowiczów.

   
 • NARZĘDZIA MAKITA

  NARZĘDZIA MAKITA

  Makita jest japońską firmą specjalizującą się w produkcji narzędzi elektrycznych i spalinowych. W 1969 roku wprowadziła na rynek pierwsze narzędzie z akumulatorem- była to wiertarka 6500-D. Firma dzięki stałemu doskonaleniu swoich produktów stała się jednym z wiodących producentów na światowym rynku. Firma ta w ofercie posiada szeroki wybór elektronarzędzi, urządzeń pneumatycznych, akumulatorowych oraz ogrodowych. Narzędzia Makita są przyrządami najwyższej jakości, które nieustannie są dopasowywane do zmieniających się potrzeb ich użytkowników.

   
 • OKNA FAKRO

  OKNA FAKRO

  Fakro jest firmą działającą w branży budowlanej od 1991 roku. Oferuje m.in. okna dachowe, akcesoria do okien, kolektory słoneczne, schody, oraz produkty do zabudowy poddasza. Wszystkie produkty tej marki wytwarzane są przy zastosowaniu nowoczesnych technologii z najwyższej jakości surowców, dzięki czemu charakteryzuje je trwałość, funkcjonalność i bardzo dobra termoizolacja. Okna Fakro są jedynymi na rynku, które zostały wyróżnione niemieckim certyfikatem TÜV.

   
 • OKNA VELUX

  OKNA VELUX

  Duńska firma, której założycielowi, Villumowi Kann Rasmussenowi zawdzięczamy pierwsze okno na poddasze. Posiada ona zakłady produkcyjne w 11 krajach na świecie, w tym również w Polsce. Firma jest ekspertem w kategorii okien połaciowych. Okna Velux są produkowane i projektowane do każdego rodzaju budynku i różnego przeznaczenia już od 1942 roku. Dzięki bogatej ofercie znajdują zastosowanie w różnych przestrzeniach. Z łatwością można wybrać potrzebne modele i łączyć je w całym domy bądź pomieszczeniu.

  Strona producenta
   
 • TYNKI KREISEL

  TYNKI KREISEL

  Kreisel jest firmą prężnie działającą na rynku budowlanym. W jej ofercie znajdują się nowoczesne materiały o wysokiej jakości wykorzystywane przy budowie, remoncie czy dekoracji przestrzeni mieszkalnej oraz biurowej. Każdy wytwarzany przed firmę towar jest dokładnie sprawdzany już na etapie produkcji. Wśród popularniejszych oferowanych materiałów znajdują się tynki Kreisel, zaprawy, farby elewacyjne, gładzie, systemy ociepleń budynków oraz środki konserwujące.